Poradenské služby

Společnost SP Sigma Solutions, s.r.o. poskytuje poradenské služby v oblastech Tvorby business strategie, Change managementu, Řízení lidských zdrojů, Nastavení firemních procesů a Přípravy nasazení informačních systémů.

Tvorba business strategie

Pro oblast tvorby business strategií nabízíme bohaté profesionální zkušenosti našeho týmu získané v národních i nadnárodních společnostech operujících v mnoha průmyslových odvětvích. (více)

Change management

Změna je všude okolo nás. Pro mnohé znamená příležitost, inovaci a růst. Na druhé straně může být také vnímána jako nestabilita, hrozba a dezorientace. (více)

Poradenství H.R.

V souvislosti se službou Change management a se službou Řízení Business projektů nabízíme našim zákazníkům poradenství v oblasti nejcitlivější – v oblasti lidských zdrojů. (více)

Nastavení firemních procesů

Analýza firemních procesů je základním východiskem pro nasazování jakéhokoliv informačního systému nebo systému kontroly kvality, případně systému ISO. (více)

Příprava informačních systémů

Informační systémy hrají nejen klíčovou roli při zásadních manažerských rozhodnutích, ale v dnešní době se staly prakticky standardem pro zajišťování běžného provozu firmy. (více)